Apie mus

3.14 – tai 2013 metais įkurtas prekės ženklas, kurį tais metais įkūrė dvi kūrėjos, mados dizaino bendrakursės -  Paulina Aksenavičiūtė ir Ieva Šimanskytė. Merginos savo veiklą pradėjo studijuodamos Vilniaus dailės akademijoje, kostiumo dizaino katedros antrame kurse. Vėliau mados dizainos žinias gilino kartu studijuodamos magistrantūrą.
 
“Didžiausia mūsų inspiracija - miesto aplinka ir aktyvus gyvenimo būdas. Nuo 2016 metų mūsų kūrybinę liniją papildė matematikos disciplina ir nuo to laiko idėjų dažnai ieškome matematikos vadovėliuose bei formulėse. Matematika tapo mūsų kūrybos pagrindu. Skaičiai, formulės, geometrinės formos ir įvairūs grafikai inspiruoja kolekcijos modelius, kuriuose yra užkoduota tam tikra idėja. Drabužių detalės yra kuriamos tam tikrų formulių ir išskaičiavimų pagalba."
2019 metais kūrybinis duetas išsiskyrė ir prekinį ženklą vystyti liko dizainerė Ieva Šimanskytė. Nuo to laiko 3.14 komandą papildė dar keli nariai: siuvėjai, reklamos specialistai.
3.14 produkcija yra kuriama ir gaminama tik Lietuvoje. Didelį dėmesį skiriame gaminio kokybei ir ilgaamžiškumui. Visus audinius, iš kurių siuvame mūsų gaminius, griežtai testuojame ir tik tuomet, kai jie atitinka mūsų keliamus reikalavimus- išleidžiame į prekybą. Mūsų tikslas- sumažinti vartojimą ir vadovaujames taisykle: "mažiau yra daugiau".
 
Kurdama Ieva visada stengiasi suderinti originalumą ir komfortą. 3.14 drabužiai yra minimalistinio stiliaus, tinkantys tiek prie aktyvaus gyvenimo būdo, tiek prie ramesnio.
314
Sekmadienis,Pirmadienis,Antradienis,Trečiadienis,Ketvirtadienis,Penktadienis,Šeštadienis
Sausis,Vasaris,Kovas,Balandis,Gegužė,Birželis,Liepa,Rugpjūtis,Rugsėjis,Spalis,Lapkritis,Gruodis
Nepakanka turimų prekių. Liko tik [max].
Pridėti į pageidavimų sąrašąŽiūrėti pageidavimų sąrašąPašalinti iš pageidavimų sąrašo